• الکترو موتور قوی و استاندارد
 • جنس برس ها از پرلون آلمانی با کیفیت و طول عمر بالا
 • برس های جداگانه جهت عملیات گردگیر، واکس و پرداخت
 • چراغ های چشمک زن جهت راهنمایی کاربر و سهولت استفاده
 • مدار دیجیتالی قابل تنظیم و کنترل – مجهز به فیوز ایمنی برق و محافظ برق داخلی
 • دارای مدار تایمر اتوماتیک و دکمه STOP جهت خاموشی زود هنگام دستگاه
 • تنظیم میزان واکس خروجی از 1 قطره تا 16 قطره
 • تزریق واکس توسط پمپ های مجزا بر روی برس
 • طراحی زیبا و ارگونومیک
 • کابین فلزی مقاوم با رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ای
 • طراحی کاملا مهندسی – بدون لرزش و مشکلات الکترونیکی و مکانیکی دیگر
 • دارای محفظه قفل دار – امکان نصب دستگاه به دیوار
 • دارای دستگیره حفظ تعادل کاربر در حین عملیات واکس
 • دستگیره های بغل توکار جهت جابجایی راحت دستگاه
 • دارای 2 کلید کاربردی جهت راه اندازی و استفاده از دستگاه

توضیحات بیشتر:

جوامع مدرن امروزی، نیاز های مدرن مختص به خود را نیز دارند. سرعت زندگی بالا رفته است و معمولا انسانها بویژه در شهرها با کمبود وقت مواجه هستند. نیازهای کوچک مانند واکس زدن کفش گاهی تبدیل به یک موضوع وقتگیر و کسل کننده میشود.

دستگاه های واکس زن برقی اتوماتیک برای پوشش دادن به چنین نیازهایی اختراع شده اند. این دستگاه ها بویژه در محیطهای عمومی و اداری که آراستگی افراد بسیار مهم است، بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

آریان، یکی از به روز ترین مدلهای تولید شده توسط برند خوشنام آسان گستر که از بهترین برندهای دستگاه واکس اتوماتیک موجود در بازار ایران است.

دستگاه واکس زن تمام اتوماتیک مدل آریان متناسب برای استفاده در مراکز نظامی و یا اماکن خاص که فقط از یک نوع رنگ کفش استفاده میشود، طراحی و ارائه شده استو در این دستگاه نیز عملیات واکس زنی توسط یک پمپ برقی و دو برس گردگیری و واکس انجام می گردد. در این دستگاه فقط می توان از یک نوع واکس استفاده کرد.

کارکرد برس های دستگاه واکس زن داتیس:

A. برس برای گردگیری از کفشها

B. برس واکس زنی و براق نمودن اولیه کفش با رنگ واکس اول (مثلا واکس مشکی)

D. برس پرداخت نهایی کفش

کارکرد دو دکمه کنترلی برای استفاده آسان از دستگاه واکس زن برقی آریان: 

روی دستگاه آریان، دو دکمه قرار دارد. دکمه اول همان کلید روشن و خاموش دستگاه است. دکمه دوم آن برای پاشیدن واکس با رنگهای اول یا دوم بر روی برس ها است.

دکمه اول: برای استفاده از مایع واکس با رنگ اول (معمولا مشکی).

با فشردن این دکمه، دستگاه بصورت اتوماتیک، مقدار مناسبی از مایع  واکس را به برس میپاشد.

 

همچنین روی قسمت روبرویی دستگاه، یک کلید برای روشن کردن برس های گردگیری وجود دارد. با فشردن کلید گردگیر، برس گردگیر A روشن میشود.

روش کارکرد دستگاه واکس زن برقی آریان: 

ابتدا دکمه گردگیر را فشار میدهید. به مدت 5 ثانیه برس گردگیر به گردش می افتد تا بتوانید کفش را بوسیله آن گردگیری کنید. اگر به زمان بیشتری نیاز داشتید دوباره دکمه گردگیر را فشار دهید.

حال نوبت واکس زدن به کفش است. کدام رنگ را انتخاب کرده اید؟ با توجه به رنگ کفش خود، دکمه رنگ واکس مورد نظر را بزنید. به مقداری (قابل تنظیم) واکس بر روی برس از طریق یک شیر برقی پاشیده می شود و همزمان به مدت 20 ثانیه، برس مربوطه به گردش در می آید. کفش را در جهات مختلف در مقابل برس قرار می دهید تا خوب واکس بخورد. باز هم اگر زمان بیتشری نیاز داشتید میتوانید این کار را تگرار کنید.

سپس بطور خودکار، برس واکس متوقف میشود و برس پرداخت، به مدت 15 ثانیه به گردش در می آید تا کفش های واکس خورده را در مقابل آن حسابی پرداخت و براق کنید.

در هر مرحله ای می توانید دکمه خاموش را فشار دهید تا عملکرد دستگاه متوقف شود.

دستگیره حفظ تعادل و دستگیره جابجایی:

در دستگاه .اکس زن برقی آریان، دستگیره ای استیل برای حفظ تعادل کاربر قرار دارد. کاربر در هنگام واکس زدن کفش خود میتواند آن دستگیره را نگه دارد تا راحت تر کار را به انجام برساند. همچنین در کناره بدنه فلزی دستگاه، دو دستگیره برای سهولت جابجایی دستگاه قرار گرفته است که کار جابجایی دستگاه را بسیار راحت تر کرده است.

قابلیت تنظیم میزان مصرف واکس:

در این دستگاه واکس زن هوشمند، شما میتوانید با پیچ کنترلی کنار دستگاه، میزا واکس مصرفی و قابل پاشش بر روی برس در هر بار فشار دادن دکمه تزریق واکس را مشخص کنید. بین 1 تا 16 قطره واکس، قابلیت تنظیم خواهید داشت.

داتیس یکی از به روز ترین دستگاه های واکس ساخته شده توسط اتوواکسر است که برای فضاهای عمومی طراحی شده است.

نکته پیشنهادی: 

اگر احساس میکنید که میزان مصرف شما پایین است، لطفا مخزن واکس را بطور کامل پر نکنید. واکس ها در معرض هوا در زمان طولانی، کیفیت خود را تا حدی از دست میدهند. بهتر است به میزان مصرف کوتاه مدت خود، مخزن دستگاه را از واکس پرکنید تا پس از خالی شدن مخزن، دوباره آن را پر کنید.

گارانتی دستگاه واکس زن برقی آریان: 

دستگاه واکس برقی آریان، یکی از بهترین دستگاه های این عرصه در بازار ایران است. اما برای اطمینان خاطر، آسان گستر یک سال گارانتی و ده سال خدمات دستگاه را به مشتریان ارائه می دهد.