دستگاه واکس زن مدل آرین

 • اتوماتیک و هوشمند
 • دارای شیر برقی هوشمند پاشش واکس
 • مجهز به چهار برس با کیفیت
 • مجهز به دو مخزن بزرگ 1.25 لیتری واکس مایع (ترجیحا مشکی و قهوه ای)
 • دارای سیستم توقف کار 40 ثانیه ای اتوماتیک
 • مجهز به 3 دکمه برای کنترل عملکرد دستگاه (اطلاعات در توضیحات متن زیر)
 • مجهز به بدنه فلزی مقاوم با پوشش رنگ الکترواستاتیک
 • رنگ بندی بدنه: طلایی، آبی، مشکی، سفید
 • قابلیت تنظیم میزان و دفعات واکس خروجی از نازل دستگاه
 • وزن دستگاه: حدود 22 کیلوگرم
 • ابعاد دستگاه: ارتفاع 92، عرض 38.5 و طول 62.5 سانتی‌متر
 • مدت گارانتی: 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
 • دارای طراحی و ساخت متناسب با فضاهای اداری تجاری، اماکن عمومی و فضاهای پر تردد

 

توضیحات بیشتر:

تفاوت دستگاه واکس زن برقی آرین با دستگاه واکس زن برقی داتیس ،که کامل ترین دستگاه در این تیپ در بین دستگاه های آسان گستر است، در عدم وجود دکمه مستقل برای برس گردگیر کفش و همچنین عدم وجود دستگیره روی بدنه و دستگیره حفط تعادل است. 

زندگی در حال تغییر است و سرعت زندگی بویژه در شهر ها بالا رفته است و معمولا انسانها با کمبود وقت مواجه هستند. نیازهای کوچک و معمولی مانند واکس زدن کفش ها نیز گاهی تبدیل به یک موضوع وقتگیر و کسل کننده میشود.

واکس زن های برقی اتوماتیک برای پوشش دادن به چنین نیازهایی طراحی و ساخته شده اند. دستگاه های واکس هوشمند بویژه در محیطهای عمومی، تجاری و اداری بیشتر اهمیت پیدا میکنند. فضاهایی مانند ادارات عمومی و دولتی، هتل ها و مراکز اقامتی، تالارها و رستورانهای خاص و حتی باشگاه ها و سالن های زیبایی از مراکزی هستند که دستگاه های واکس زن برقی در آنها کاربرد فراوان دارند.

آنیس، یکی از مدلهای تولید شده توسط برند محبوب اتوواکسر است.  آسان گستر از بهترین برندهای دستگاه واکس اتوماتیک موجود در بازار ایران است.

واکس زن برقی آسان گستر با برند آرین نیز برای فضاهای پر تردد و عمومی مناسب است. چهار برس موجود در این دستگاه، کار را برای واکس زدن انواع کفشها آسان میکند. این برسها برای واکس زدن به کفش ها با واکس مایع در دو رنگ استفاده میشوند.

بصورت پیش فرض، دستگاه برای رنگ های واکس مشکی و قهوه ای نشانه گذاری شده است اما قابلیت تغییر برچسب ها و استفاده از رنگ های دیگر در دو مخزن دستگاه وجود دارد.

A. برس برای گردگیری از کفشها

B. برس واکس زنی و براق نمودن اولیه کفش با رنگ واکس اول (مثلا واکس مشکی)

C. برس واکس زنی و براق نمودن اولیه کفش با رنگ واکس دوم (مثلا واکس قهوه ای)

D. برس پرداخت نهایی کفش

 

کارکرد چهار دکمه کنترلی برای استفاده آسان از دستگاه واکس زن برقی آرین: 

بر روی دستگاه آرین، سه دکمه وجود دارد. دکمه وسطی همان کلید روشن و خاموش دستگاه است. دکمه های اطراف آن برای پاشش واکس با رنگهای اول یا دوم بر روی برس ها است.

دکمه اول: برای استفاده از مایع واکس با رنگ اول (معمولا مشکی).

با فشردن این دکمه، دستگاه بصورت اتوماتیک، مقدار مناسبی از مایع  واکس را به برس B میپاشد.

دکمه دوم: کلید On & Off دستگاه.

دکمه سوم: برای استفاده از مایع واکس با رنگ دوم (معمولا قهوه ای).

با فشردن این دکمه، دستگاه بصورت اتوماتیک، مقدار مناسبی از مایع  واکس را به برس C میپاشد.

توجه: با فشردن هر کدام از دکمه های مربوط به پاشش واکس ها، بطور همزمان برس گردگیر هم به حرکت در می آید تا بتوانید قبل از استفاده از برس واکس، به گردگیری کفشها بپردازید.

روش کارکرد دستگاه واکس زن برقی آرین : 

با توجه به رنگ کفش خود، دکمه رنگ واکس مورد نظر را انتخاب کنید و فشار دهید. به مقداری (قابل تنظیم) واکس بر روی برس از طریق یک شیر برقی پاشیده می شود و همزمان برس همان رنگ واکس به گردش در می آید. کفش را در جهات مختلف در مقابل برس قرار دهید تا خوب واکس بخورد. باز هم اگر نیاز به زمان بیشتری داشتید میتوانید این کار را تکرار کنید. برس گردگیر نیز همزمان روشن می شود تا بتوانید قبل از واکس زدن به کفش، آن را گردگیری کنید.

سپس بطور خودکار، برس واکس متوقف میشود و برس پرداخت به گردش در می آید تا کفش های واکس خورده را در مقابل آن حسابی پرداخت و براق کنید.

در هر مرحله ای می توانید دکمه خاموش را فشار دهید تا عملکرد دستگاه متوقف شود.

قابلیت تنظیم میزان مصرف واکس در واکس زن برقی آرین:

در دستگاه واکس زن هوشمند آرین، شما میتوانید با پیچ کنترلی کنار دستگاه، میزان واکس مصرفی و قابل پاشش بر روی برس در هر بار فشار دادن دکمه واکس را مشخص کنید. قابلیت تنظیم پاشش واکس بین 1 تا 16 قطره واکس، برای کاربر فراهم شده است.

دستگاه آرین با توجه به ابعاد و قابلیت های خود برای محیط های عمومی طراحی و ساخته شده است.

نکته پیشنهادی: 

درصورتیکه میزان مصرف شما پایین است، لطفا مخزن واکس را بطور کامل پر نکنید. دلیل این موضوع اینست که واکس ها در معرض هوا در زمان طولانی، کیفیت خود را تا حدی از دست میدهند. بهتر است به میزان مصرف کوتاه مدت خود، مخزن دستگاه را از واکس پرکنید تا پس از خالی شدن مخزن، دوباره آن را پر کنید.

گارانتی دستگاه واکس زن برقی آرین: 

دستگاه واکس برقی آرین، یکی از دستگاه های خوب این عرصه در بازار تجهیزات رفاهی ایران است. اما برای اطمینان خاطر بیشتر، اتوواکسر یک سال گارانتی و ده سال خدمات دستگاه را به مشتریان ارائه می دهد. به همین دلیل آسان گستر نیز این دستگاه با کیفیت را به سبد محصولات خود اضافه کرده است تا بتواند با خیال راحت، این دستگاه فوق العاده را به مشتریان پیشنهاد دهد.